Přeskočit na obsah

Zápasy bystřických mládežnických celků o víkendu 23. – 24. 3. 2024.

Sobota 23. 3. 2024.

Ml. žáci     HC Zubří B – HK Bystřice p. Host. smíš. druž.        27 : 26   (13 : 16).

S pátým celkem soutěže odehrála Bystřice velmi vyrovnaný a zajímavý zápas. V první půli se přešlévalo vedení z jedné strany na druhou aby nakonec získala Bystřice menší náskok (13 : 16).

Ve druhé půli šli hosté až do 5-ti brankového vedení (13 : 18) a vedení si drželi až do 12. min. 22 : 23. Domácí pak otočili skóre a v závěru utkání ho již udrželi a zvítězili těsně a šťastně o 1  gól 27 : 26.

Škoda toho nevydařeného závěru v němž přišli bystřičtí o vítězství. Nejvíce potíží jim působil domácí Holík se 13 zásahy nejlepší střelec utkání. V celku hostí se střelecky nejvíce dařilo Režňákovi a Burdíkovi.

Sestava a branky BpH: Drobík, Vystavěl – Režňák 9, Burdík 8, Šebesta 3, Měsíček 2/1, Mozola J. 2, Vymětalík 1, Marconi 1/1, Valter, Machač.

Ml. žáci     HK Bystřice p. Host. smíš. druž. – TJ Rožnov p. R.        26 : 20   (17 : 14).

Velmi pěkný výkon podali žáci Bystřice proti celku Rožnova. Získali si na začátku utkání mírný náskok a ten si bojovnou hrou udržovali prakticky celý I. poločas (17 : 14).

Ve druhé části Bystřice zvýšila své úsilí a ještě k tomu navýšila svůj náskok na pěkných konečných 26 : 20. Ústřední postavou Bystřice byl famózní Burdík se 12-.ti góly nejlepší střelec zápasu. Ovšem i ostatní hráči příkladně bojovali a zaslouženě zvítězili a získali dva body.

Sestava a branky BpH: Drobík, Vystavěl – Burdík 12, Měsíček 4, Režňák 4, Mozola J. 3, Šebesta 2, Valter 1, Vymětalík, Machač, Marconi.

Neděle 24. 3. 2024.

Ml. žačky   TJ Jiskra Otrokovice – HK Bystřice p. Host.         24 : 10     (13 : 4).

Velmi těžký úkol připadl na mladá bystřická děvčata, která nastoupila proti velkému favoritovi a druhému celku soutěže Otrokovicím. Bohužel i přes očividnou snahu na svého soupeře nestačili. Otrokovice od začátku zápasu dávali jasně najevo kdo je pánem na hřišti a po zásluze bezpečně zvítězili. Pro Bystřici to byl tentokrát příliš silný soupeř.

Sestava a branky BpH: Sitárová – Matelová 3/1, Adamíková 3, Hurtová 2, Pecháčková 1, Hradilíková 1, Kuželová, Vaculíková, Kurfurstová, Johnová, Doleželová, Tellingerová.

Ml. žačky   HK Bystřice p. Host. – SHK Veselí n. M.          17 : 18      (8 : 8).

Strhující a velmi vyrovnaný zápas. Na začátku utkání získala děvčata z Bystřice mírný náskok, ale soupeřky z Veselí ho srovnaly a poločas byl 8 : 8.

Ve druhé části se vedení přelévalo z jedné strany na druhou aby nakonec v závěru utkání strhly hostující hráčky šťastné vítězství na svou stranu. Nakonec nepomohlo Bystřici ani 7 gólů výborné Matelové nejlepší střelkyně zápasu k vítězství. Musíme však ocenit velkou snahu a bojovnost bystřických děvčat.

Sestava a branky BpH: Sitárová – Matelová 7/1, Pecháčková 4, Adamíková 4/1, Kurfurstová 2, Kuželová, Vaculíková, Johnová, Doleželová, Tellingerová, Hradilíková, Hurtová.