Přeskočit na obsah

Muži přehráli Paskov, mládežníci nebodovali 24. 3. 2024.

Ml.dorost           HK Bystřice p. Host. – HCB Karviná       23 : 35       (9 : 16).

Bystřice nastoupila bez svých dvou největších opor Konečného a O. Navrátila, kteří měli jiné házenkářské povinnosti, což se na jejím výkonu výrazně projevilo a podlehla tak svému sousedovi z tabulky o parník.

Domácí hráli jakoby bez zájmu a bez nadšení se spoustou chyb a nepřesné střelby. Slušným výkonem se prezentoval Skácel v bráně a střelecky se nejvíce dařilo Adámkovi, kterému dobře sekundovali Klesnil a Kocfelda. Hosté vedli od začátku do konce a jejich náskok se neustále zvětšoval. Půle byla 9 : 16 a ve druhé části náskok Karviné ještě více narůstal až na konečných 23 : 35. Bohužel domácí hráči s tím nedokázali vůbec nic udělat a  proto zaslouženě prohráli.

Sestava a branky BpH: Skácel, Hofman J., Král – Adámek 8/2, Klesnil 5/1, Kocfelda 4/2, Dytrych 2, Matela J. 2, Hofman V. 1, Studený 1, Proček, Ondroušek.

Muži      HK Bystřice p. Host. – Házená Paskov         39 : 23        (21 : 12).

Povinné a přesvědčivé vítězství favorita a vedoucího celku soutěže Bystřice proti týmu ze spodní části soutěže Paskovu. Bystřice nastoupila bez Kyryljuka, zraněných Šereka s Kolaříkem, bez nevyzpytatelného V. Mately, ale už s uzdraveným Salvetem. Navíc F. Navrátil hrál jen 36. min. kvůli jiným házenkářským povinnostem. Navíc hosté přijeli jen se sedmi hráči do pole.

Paradoxně se ujali vedení 0 : 1 hosté ze 7m hodu, ale to bylo z jejich strany vše. Bystřice brzy otočila skóre a začala si budovat náskok. Poločas 21 : 12 a ve druhé části své vedení ještě navýšila až na propastných 39 : 23. A to ještě hodně šancí domácí nevyužili. Opět vynikající byl Janků v bráně, ale i druhý brankář Horák se nenechal zahanbit. V útoku tentokráte to nejlépe střílelo nejlepšímu střelci utkání Válkovi, skvělý jako obyčejně byl i Hub, dále Hrabal, Měchura a do svého odchodu F. Navrátil. Do hry se však dostali všichni hráči lavičky a všichni zaslouží pochvalu za bezpečné vítězství a další dva body.

Sestava a branky BpH:  Janků, Horák – Válek 10, Hub 8/3, Hrabal 5, Měchura 5, Navrátil F. 4, Mozola T. 3, Salvet 2, Janovský 1, Machala 1, Gajdoš.

St. žáci    HK Bystřice p. Host. – Handball club Zlín, z.s.        19 : 31   (11 : 12).

V utkání s favoritem zápasu a třetím celkem soutěže se domácí dlouho drželi v dostřelu. Měli lepší začátek, hosté pak kontrovali a získali vedení na svou stranu, ale domácí se drželi a půle byla 11 : 12.

Ve druhé části si hosté šli bezpečně za vítězstvím. Zvyšovali svůj náskok, domácí hráči jim už nestačili konkurovat a tak Zlín bezpečně zvítězil 19 : 31. V bráně se dařilo Kasalovi a střelecky to nejlépe šlo Uhříčkovi, Humpolíčkovi a Ondrouškovi.

Sestava a branky BpH: Drobík, Kasala – Uhříček 5/3, Humpolíček 4/1, Ondroušek 4, Otradovec 3, Matela J. 2/1, Režňák 1, Burdík, Měsíček, Mozola J., Šebesta.

St. žáci      HBC Olomouc – HK Bystřice p. Host.      28 : 14     (16 : 6).

S dalším favoritem a předním celkem soutěže tahali bystřičtí už od začátku za kratší konec. Olomouc nenechala nic náhodě a šla si jistě a bezpečně za svým cílem a ziskem dvou bodů. A nakonec vyhrála velmi výrazným rozdílem 28 : 14.

Bystřice působila již hodně unaveným a odevzdaným celkem. Jejich hra byla bez nápadu a bez jiskry a svému soupeři nedokázala vzdorovat. Pár výborných zákroků předvedl v bráně Kasala, ale v poli se jeho spoluhráčům moc nedařilo.

Sestava a branky BpH: Drobík, Kasala – Burdík 4/2, Ondroušek 3/1, Matela J. 3, Humpolíček 2, Měsíček 2, Režňák, Mozola J., Šebesta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *