Přeskočit na obsah

Úspěšná neděle bystřických házenkářských žáků 17. 3. 2024.

St. žáci    HK Bystřice p. Host. – TJ Slov. Slavia Uh. Hradiště        28 : 27       (12 : 17).

Utkání dvou mužstev ze středu tabulky mělo dva rozdílné poločasy. V první půli byli ve vedení žáci Uh. Hradiště. Měli lepší vstup do zápasu, vybudovali si 5-ti brankový náskok, který udrželi až do konce I. půle (12 : 17).

Bystřice však nesložila ruce do klína, přidala na bojovnosti a účinnosti svých akcí a začala náskok Uh. Hradiště snižovat a 10 min. před koncem překlopila vedení na svou stranu a nakonec po tuhém boji vyhrála 28 : 27. Oba brankáři podali velmi slušný výkon a střelecky táhl tým J. Matela a mu zdatně sekundoval Otradovec.

Sestava a branky BpH: Drobík, Kasala – Matela J. 10, Otradovec 7, Humpolíček 4, Uhříček 3, Režňák 3, Ondroušek 1, Měsíček, Šebesta.

St. žáci      Klub házené Vsetín – HK Bystřice p. Host.     37 : 37      (15 : 17).

V tomto utkání se vedení přelévalo z jedné strany na druhou. Začátek zápasu vyšel lépe Vsetínu a po celý první poločas vedl. Až dvě min.před přestávkou Bystřice vyrovnala a ještě pak stačila vsítit dva góly a do kabin se šlo za stavu 15 : 17.

Na začátku druhé půle šel Vsetín opět do vedení 18 : 17, ale Bystřice šňůrou čtyř branek zase otočila skóre na 20 : 23 a potom skoro celý druhý poločas vedla, ale v nervózním a napjatém utkání Vsetín v poslední min. vyrovnal na konečných 37 :37.

Bystřici v tomto zápase střelecky táhl nejlepší střelec zápasu Otradovec, který nasázel nevídaných 18 branek. Ve vyrovnaném a bojovném utkání tak vybojovala Bystřice bod. Celkem získala za neděli velmi pěkné 3 body.

Sestava a branky BpH: Drobík, Kasala – Otradovec 18, Humpolíček 7/1, Uhříček 6, Matela J. 3, Ondroušek 2, Režňák 1, Měsíček, Šebesta.