Přeskočit na obsah

Víkendové zápasy 5. a 6. 11. 2022.

Sobota 5. 11. 2022.

St. žáci     TJ Slov. Slavia Uherské Hradiště – HK Bystřice p. Host.      21 : 21      (11 : 10).

Toto nervy drásající a vyrovnané utkání mělo parádní náboj. Vedení se přelévalo z jedné strany na druhou a nebylo jisté, který tým nakonec zvítězí. Nakonec utkání bylo nerozhodné a to byla zřejmě spravedlivá tečka za tímto soubojem. A cenný bod pro hosty.

Sestava a branky BpH: Král – Navrátil O. 6, Valter 5, Proček 3, Kocfelda 2, Dytrych 2, Pecháček 1, Studený 1, Matela J. 1, Kasala, Šenk.

St. žáci      Handball Club Zlín – HK Bystřice p. Host.        31 : 27   (16 : 14).

V tomto zápase nepomohl k vítězství ani suverénní výkon a střelecký koncert nejlepšího střelce utkání, hostujícího Navrátila. Začátek zápasu patřil hostům, kteří si udržovali mírný náskok. Na konci první půle však domácí otočili výsledek na 16 : 14.

Na začátku II. půle udělali hosté několik technických chyb, domácí toho využili, šli na 20: 16 a do konce utkání už svůj náskok udrželi.

Sestava a branky BpH: Král – Navrátil O. 17/3, Dytrych 4, Valter 3, Pecháček 1, Proček 1, Studený 1, Kocfelda, Kasala, Matela J., Šenk.

Neděle 6. 11. 2022.

Ml. dorost           HK Bystřice p. Host. – Handball Club Zlín           20 : 38    (5 : 24).

Oproti starším a herně vyzrálejším hostům to byl marný boj. Domácí se sice snažili, ale hosté byli po všech stránkách lepší a nenechávali nikoho na pochybách, kdo je pánem na hřišti. Vedli od začátku do konce a utkání se proměnilo v jejich exhibici. V celku domácích působil nejlepším dojmem Hrabal.

Sestava a branky BpH: Skácel, Hofman J. – Hrabal 7, Navrátil O. 4/2, Valter 3, Hofman V. 2, Klesnil 1, Kocfelda 1, Hefka 1, Machala 1, Bell, Pecháček, Dytrych, Bárta, Murín, Matela J.

Muži       HK Bystřice p. Host. – Handball Club Zlín         27 : 33      (12 : 16).

Toto derby se domácím vyloženě nepovedlo. I když se domácí snažili, hosté byli dobře připraveni a nakonec bezpečně zvítězili. Již od začátku zápasu měli zlínští navrch a udržovali si mírný náskok. Ten stále navyšovali a ve 28. min. až na 10 : 16. Domácím se však podařilo snížit na poločasových 12 : 16.

Nástup do druhé půle patřil Bystřici. V 36. min. to bylo jen 17 : 18. Bohužel to bylo ze strany domácích poslední vzepětí sil, hosté šli opět do tříbrankového vedení a konec zápasu již vyzněl jasně pro Zlín. Hosté na tom byli v závěru psychicky lépe a domácí již nedokázali vzdorovat, nedařilo se jim hlavně střelecky. Konkurence schopný byl jen Randýsek a to bylo málo.

Sestava a branky BpH: Janků, Rybiář 1 – Randýsek 9/4, Kyryljuk 4, Kolařík 3, Cibulec 3, Měchura 3, Salvet 2, Kramoliš 1, Jurajda 1, Juránek, Mozola, Vlk, Válek, Šerek, Matela V.

Ml. žáci         HK Bystřice p. Host. A ch – TJ Rožnov. p. R.          27 : 9     (13 : 4).

Suverénní výkon a vítězství domácích, kteří nenechali nikoho na pochybách, kdo je na hřišti pánem. Rozhodnuto bylo již na začátku zápasu, kdy si domácí vytvořili náskok 5 : 0, který neustále navyšovali a bezpečně vyhráli. Skvělým výkonem se prezentoval domácí Burdík, nejlepší střelec zápasu a mu skvěle sekundoval Proček.

Sestava a branky BpH: Drobík – Burdík 12, Proček 7/1, Režňák 5/1, Hruška 3, Šebesta, Měsíček, Ondroušek, Adamec, Stolařík, Kocurek.

Ml. žáci      HK Bystřice p. Host. B s – TJ Holešov              10 : 27     (3 : 12).

V tomto žákovském derby jsme bohužel tahali za kratší konec. Některá děvčata z domácího týmu teprve s házenou začínají a to bylo znát. Hosté byli lepší ve všech herních činnostech a od začátku kráčeli ke svému jasnému vítězství.

Sestava a branky BpH: Drobík – Proček 5/1, Matelová 2/1, Humpolíček 1, Šebesta 1, Chlápková 1/1, Kopecká, Hradilíková, Burdík, Tomanová, Doleželová, Tellingerová, Adamíková.