Přeskočit na obsah

Víkendová házená 29. a 30. 10. 2022

Foto Petr Ryp/Facebook Oddíl házené Tatran Bohunice

Sobota 29. 10. 2022

Ml. žáci          TJ Rožnov p. R. ch – HK Bystřice p. Host. B s           14 : 24    (9 : 10).

Na začátku utkání měli převahu domácí a šli do vedení 5 : 2. Hosté však poměrně brzy vyrovnali a stihli ještě do poločasu otočit výsledek 9 : 10. Ve druhé půli byl na hřišti pánem už jen tým Bystřice, který šel nekompromisně za svým cílem. V jeho středu exceloval nejlepší hráč utkání Proček, který sázel domácím jeden gól za druhým. Skvělý výkon hostí a zasloužené vítězství.

Sestava a branky BpH: Drobík, Kopecká – Proček 13/1, Burdík 3, Hruška 2/2, Ondroušek 2, Chlápková 2, Matelová 1, Režňák 1, Drozdová, Adamíková, Hradilíková, Doleželová, Šebesta.

Ml. dorost.      TJ Rožnov p. R. – HK Bystřice p. Host.         37 : 25     ( 19 : 10).

Domácí neponechali nic náhodě a cílevědomě si šli pro vítězství. Udávali tempo hry celé utkání a svoje vedení neustále navyšovali. Mladý tým hostí i přes svou snahu na domácí tentokrát nestačil. Nejvíce se dařilo O. Navrátilovi, ale jen bojovnost k lepšímu výsledku nevedla.

Sestava a branky BpH: Skácel, Hofman J. – Navrátil O. 10/4, Hofman V. 4, Hrabal 4, Klesnil 3, Valter 2, Bell 1, Kocfelda 1, Dytrych, Hefka, Matela J., Machala.

Neděle 30 . 10. 2022.

Muži         Tatran Bohunice – HK Bystřice p. Host.       29 : 26       (16 : 13).

V tomto kole plném překvapivých výsledků podali hosté z Bystřice p. Host. proti prvoligovému nováčkovi Tatranu Bohunice nejhorší výkon z celé podzimní části I. ligy.

Hráči Bystřice působili unaveným dojmem, hráli pomalu, chvílemi až bezradně, bez jiskry a zápalu. Měli špatnou střelbu, neproměňovali vyložené šance, na začátku utkání i dva 7m hody. Obrana byla laxní, dovolovala spojkám hostí skórovat z větších vzdáleností i z pivota. Což se projevilo i na horším výkonu brankářů.

Začátek zápasu byl vyrovnaný, v 10. min. 6 : 6. Pak hosté neproměnili dva 7m hody, nějaké vyložené šance a domácí šli do vedení. Ve 24. min. 14 : 7. Hosty to nesložilo a snížili na poločasových 16 : 13 .

Ve druhé půli dali bystřičtí 14. gól a vypadalo to na zvrat v utkání. Ovšem série dalších neproměněných šancí nakopla domácí ke vstřelení 3 branek a opět se hostům brankově vzdálili 19: 14. Nyní měli navrch domácí a šli v 46. min. na 27 : 20. Hosty to však nepoložilo a v 54. min. snížili na 27 : 25. Ovšem další zahozené šance rozhodly o vítězství domácích 29 : 26.

Sestava a branky BpH: Janků 1, Horák, Rybiář – Randýsek 8/ 2, Kyryljuk 5, Salvet 4, Cibulec 3, Kolařík 2, Válek 1, Kramoliš 1, Jurajda 1, Mozola, Vlk, Šerek, Měchura.