Přeskočit na obsah

Víkendová házená 22. a 23. 10. 2022: Vítězná neděle

Sobota 22. 10. 2022.

Ml. žáci            TJ SS Uherské Hradiště – HK Bystřice p. Host. B s      19 : 13      (10 : 10).

Velmi pěkné a bojovné utkání. Zápas byl až do 10. min. II. poločasu vyrovnaný, i půle skončila 10 : 10. Potom bohužel domácí odskočili na tří brankový rozdíl a to nakonec rozhodlo o jejich vítězství. Hosté v této části utkání udělali hodně technických chyb, což je stálo lepší výsledek.

Sestava a branky BpH: Kopecká – Ondroušek 4, Chlápková 4, Tellingerová 2, Hruška 1, Matelová 1, Šebesta 1/1, Škarpichová, Doleželová.

Vítězná neděle 23. 10. 2022.

Ml. dorost    HK Bystřice p. Host. – Házená Uničov        29 : 12    (14 : 4).

Suverénní vítězství nad posledním celkem tabulky. Pro domácí hráče to byl spíše dobrý trénink než mistrovské utkání. Hosté nepředvedli vůbec nic, co by alespoň trochu naznačovalo snahu o lepší výsledek. Musíme ale dodat, že přijeli jen se sedmi hráči do pole, v 9. min. dostal jejich hráč Suchomel ČK a dohrávali jen v šesti lidech a ve II. poločase hráli chvílemi jen v pěti.

Některé akce domácího Navrátila s Hrabalem byli přímo ukázkové.

Sestava a branky BpH: Skácel, Hofman J. – Navrátil O. 9, Hrabal 5, Kocfelda 4, Hofman V. 3, Hefka 3, Pecháček 2, Klesnil 1, Dytrych 1, Valter 1, Bárta, Matela J., Machala.

Muži    HK Bystřice p. Host. – 1. HK Dvůr Králové       28 : 18     (14 : 8).

Bystřice se tímto jasným a povinným vítězstvím vyšvihla na 4. místo tabulky. Zápas mohl skončit ještě vyšším brankovým rozdílem, ale domácí v některých částech zápasu, hlavně na začátku II. půle lehkomyslně zahazovali své vyložené šance. Neproměnili i dva 7m hody. Bystřice nastoupila opět kompletní a nepřipustila v utkání žádné komplikace. Hrála rychlou, moderní a kombinační házenou na kterou hosté nedokázali najít odpovídající recept.

Domácí vedli od začátku do konce a stále svůj náskok zvyšovali až na konečných 28 : 18. V bráně podal výborný výkon Rybiář a v posledních 10-ti min. i Janků. Do hry se dostali všichni hráči soupisky a spravedlivě si mezi sebou rozdělovali i gólové zásahy.

Sestava a branky BpH : Janků, Rybiář – Randýsek 6/2, Kolařík 5, Měchura 4, Válek 3, Kyryljuk 3, Vlk 2, Cibulec 2/1, Jurajda 2, Salvet 1, Mozola, Šerek,  Kramoliš, Matela.

Ml. žáci         HK Bystřice p. Host. ch – KH  BEECH Vsetín  ch      34 : 11       (13 : 6).

Nečekaně snadné a vysoké vítězství domácích, které tak završilo nedělní vítěznou trilogii bystřických házenkářů na domácí půdě. O výsledku utkání bylo rozhodnuto již na začátku zápasu. Domácí vedli hned od prvního hvizdu a své vedení neustále navyšovalo až na propastných 34 : 11. Trio domácích hráčů Proček, Humpolíček , Šenk si dělalo se soupeřem co chtělo. Na jejich výkon neměli hosté adekvátní obranu. Musíme pochválit za předvedený výkon a vysoké vítězství celé družstvo.

Sestava a branky BpH: Drobík – Proček 10/1, Humpolíček 8, Šenk 7, Burdík 4, Ondroušek 3/1, Hruška 2, Adamec, Režňák, Šebesta.