Přeskočit na obsah

Dva týmy minižáků se představily na turnaji v Rožnově

Naši nejmenší házenkáři – hráči a hráčky ročníku 2012 a mladší – se 5.11.2022 zúčastnili turnaje v Rožnově pod Radhoštěm. Na turnaji nastoupilo 8 družstev rozdělených do dvou skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým, bez počítání skóre a hrací dobou 2 x 10 min.

Za náš klub hrála dvě družstva Bystřice pod Hostýnem “A“ kluci a “B“ dívky. Obě družstva odehrála pěkná utkání obzvláště s družstvy Holešova a Zlína. Turnaj házenkáři a házenkářky zakončili nástupem a za předvedené výkony byla všechna družstva odměněna drobnou sladkostí. Turnaji přihlíželi diváci z řad rodičů, vše proběhlo v přátelské atmosféře.

Složení družstva kluků na fotce z leva: Kozák Tomáš, Marconi Samuel, Matela Antonín, Valter Jonáš, Mozola Jakub, Vystavěl Tobiáš, Kletenský Maxim, Kroupa Matyáš.

Složení družstva dívek na fotce z leva druhá a první řada:
Hurtová Eliška, Světlíková Nella Julie, Matelová Iveta, Sitárová Sabina, Drapová Viktorie, Pecháčková Liliana, Hlavizňová Anna, Pročková Marie, Humpolíčková Berenika, Kurfurstová Michaela, Vaculíková Kristýna, Soukupová Rozárie. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *