Přeskočit na obsah

Víkendová házená 18. a 19. 2.: Vítězství nad Vršovicemi

Sobota 18. 2. 2023. 

Ml. žáci        TJ Slov. Slavia Uh. Hradiště – HK Bystřice p. Host. A         15 : 29   (7 : 12).

V tomto utkání měla jasně navrch hostující Bystřice. Vedla prakticky od začátku až do konce zápasu a nepřipustila soupeře k nějaké možnosti zvratu utkání. Proček a Šenk byli nejlepší střelci zápasu s devíti zásahy a jim zdárně sekundoval Humpolíček. Bystřice zaslouží pochvalu za předvedenou hru a dva body.

Sestava a branky BpH: Drobík – Proček 9/1, Šenk 9, Humpolíček 6, Ondroušek 3, Burdík 1, Šebesta 1, Režňák, Stolařík, Měsíček.

Neděle 19. 2. 2023

Ml. žáci   HK Bystřice p. Host. B – Fatra Slavia Napajedla       6 : 40    (2 : 18).

B tým bystřických házenkářských nadějí nastoupil proti vedoucímu celku soutěže a velkému favoritovi Slavii Napajedla a na hřišti to podle toho vypadalo. Hosté nenechali nic náhodě a šli si za svým vysokým vítězstvím po celý zápas. Výsledek je pro domácí až příliš krutý, ale musí na něj co nejrychleji zapomenout a bojovat dál.

Sestava a branky BpH: Sitárová, Kopecká – Kocurek 3, Adamíková 2, Chlápková 1, Tomanová, Doleželová, Matelová, Hradilíková, Tellingerová.

Muži      HK Bystřice p. Host. – Sokol Vršovice A     32 : 25   (18 : 12).

Ačkoli Bystřice nebyla ještě úplně kompletní, chyběli Kolařík a Vlk, tak nastoupila ve velmi silné sestavě a na hřišti to bylo hned znát. Domácí začali velmi zostra a v 10. min. již svítil stav na ukazateli 9 : 2. Tento náskok byl prakticky rozhodující pro vývoj a výsledek utkání. I když se hostům podařilo několikrát přiblížit na -4 branky, víc jim domácí hráči nedovolili.

Bystřice hrála skvěle v obraně, podpořená výborným výkonem brankáře Rybiáře. V útoku se nejvíce střelecky dařilo nejlepšímu střelci zápasu Randýskovi, ale i další jeho spoluhráči Cibulec, Kyryljuk a Salvet přispívali svými góly k jasnému vítězství domácího celku. Dařilo se však celému týmu a všichni hráči se zasloužili o vítězství a potřebné dva body.

Sestava a branky BpH: Janků, Horák, Rybiář 1 – Randýsek 11/3, Kyryljuk 6, Cibulec 5, Salvet 4, Měchura 2, Jurajda 2, Mozola 1, Juránek, Válek, Šerek, Kramoliš, Matela.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *