Přeskočit na obsah

Víkendová házená 14. a 15. 10. 2023.

Sobota 14. 10. 2023.

Ml. žáci   HC Zubří B – HK Bystřice po. Host. smíšené družstvo      16 : 16    (6 : 9).

Utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli byli lepší hráči Bystřice a vyhráli ji 6 : 9. Bohužel svůj náskok neudrželi a Zubří ve druhé části hru i skóre srovnalo a tak se oba celky rozešli smírně. Byl to pěkný a bojovný zápas a přinesl Bystřici cenný bod.

Sestava a branky BpH: Vystavěl, Drobík- Burdík 5, Kroupa 4, Šenk 4, Valter T. 2, Mozola J. 1, Matela A., Měsíček, Režňák, Kozák, Vymětalík, Šebesta, Marconi.

Ml. žáci    HK Bystřice p. Host. smíšené družstvo – Házená Velká Bystřice    25 : 18    (17 : 11).

Velmi pěkný bojovný a přesvědčivý výkon předvedli hráči Bystřice p. Host. Získali si náskok již na začátku utkání a nepřipustili žádné problémy s Velkou Bystřicí a šli si cílevědomě za vítězstvím a ziskem dvou bodů. Střelecky táhli tým Šenk, Burdík a Mozola J. Ostatní hráči jim vydatně pomáhali a o výhře nebylo pochyb.

Sestava a branky BpH: Vystavěl, Drobík – Šenk 7, Mozola J. 7, Burdík 6, Měsíček 1, Kroupa 1, Režňák 1, Kozák 1, Vymětalík 1, Matela A., Valter J., Šebesta, Marconi.

Neděle 15. 10. 2023.

Ml. dorost    HK Bystřice p. Host. – TJ Sokol Klimkovice       21 : 22    (9 : 10).

V tomto utkání s průměrným celkem z Klimkovic domácí hráči propadli a na domácí půdě prohráli o jedinou branku 21 : 22. Celek se bohužel nevypořádal se zraněním svého ústředního hráče O. Navrátila, který na začátku zápasu stihl ještě proměnit dva 7m hody, ale pak již nemohl hrát. Tým měl špatnou střelbu, dělal technické chyby a hosté nabídnuté šance využili a nečekaně zvítězili. V podstatě Bystřice prohrávala celý zápas a skončila bez bodu.

Sestava a branky BpH: Skácel, Hofman J., Král – Hofman V. 7, Kocfelda 4, Konečný 4, Valter O. 3, Navrátil O. 2/2, Murín 1, Klesnil, Dytrych, Bárta, Studený.

Muži     HK Bystřice p. Host. – TJ Sokol Ostrava       31 : 20   (13 : 8).

V tomto zápase i bez zraněného Kyryljuka, potvrdila Bystřice beze zbytku roli favorita a bezpečně kráčela za vysokým vítězstvím. Domácí vedli od začátku do konce a nepřipustili hosty k vážnému odporu. Jako obyčejně byl skvělý v bráně Janků a v útoku opět řádil nejlepší střelec soutěže Hub. Dobrý výkon podali i ostatní hráči a v posledních 10-ti minutách hráli a chytali i hráči, kteří se nedostanou do hry tak často. Sokol Ostrava podal průměrný výkon a nebyl pro domácí nebezpečným soupeřem. Zasloužené vítězství a dva body pro Bystřici.

Sestava a branky BpH: Janků, Horák – Hub 12/3, Válek 5, Měchura 5, Hrabal 2, Mozola T. 2, Matela V. 2, Šerek 1, Navrátil F. 1, Kolařík 1, Gajdoš.