Přeskočit na obsah

Sobotní házená 20. 5. 2023

St. žáci       Klub házené Vsetín – HK Bystřice p. Host.    21:21  (11:11).

Závěrečným dvoukolem skončila soutěž starších žáků házené a zároveň i celá házenkářská sezóna Bystřice p. Host. Utkání na palubovce Vsetína bylo velmi vyrovnané a zároveň velmi dramatické. Vedení se přelévalo z jedné strany na druhou a oba poločasy a nakonec i celé utkání byly ukončeny smírně. V celku Bystřice se dařilo střelecky nejvíce osmibrankovému Valtrovi. Celý tým podal bojovný výkon a minimálně remízu si zasloužil.

Sestava a branky BpH: Kasala, Král – Valter 8, Pecháček 4, Matela J. 3, Burdík 2, Kocfelda 1, Dytrych 1, Humpolíček 1, Studený 1, Proček, Ondroušek, Šebesta.

St. žáci            HK Bystřice p. Host. – Fatra-Slavia Napajedla          23:34        (11:17).

Bystřice se proti druhému celku soutěže držela v první půli celkem statečně. Napajedla se sice ujala vedení, ale Bystřice ve 14. min. dokonce srovnala na 11 : 11. Hosté šli potom znovu do vedení, utrhli se až na poločasových 11:17 a bylo prakticky rozhodnuto.

Ve druhém poločase již nedokázala Bystřice vzdorovat a Napajedla postupně zvyšovala svůj náskok až na konečných 23:34. Střelecky za Bystřici dominoval opět Valter, zdatně mu sekundoval Pecháček, ale na rozjeté hosty to bylo málo, i když se domácí hráči snažili.

Sestava a branky BpH: Kasala, Král – Valter 10, Pecháček 5, Ondroušek 4, Dytrych 3, Humpolíček 1, Kocfelda, Proček, Burdík, Matela J., Studený, Šebesta.