Přeskočit na obsah

Rozhodnutí klubu HK Bystřice pod Hostýnem ohledně přihlášení do soutěže pro nadcházející ročník 2024/2025

Vážení příznivci bystřické házené,

děkujeme vám za celoroční podporu při našich zápasech a věříme, že závěrečné titulové utkání, korunované vítězstvím ve 2. lize severní Moravy, bylo pro vás stejnou radostí a odměnou jako pro celý náš klub. Doufáme, že jste si stejně jako my vychutnali společné oslavy a těšíte se z úspěchu s námi.

Zároveň vám však v zastoupení výkonného výboru našeho klubu HK Bystřice pod Hostýnem musíme oznámit, že jsme se rozhodli neuplatnit svůj nárok na účast v baráži o 1. ligu a tým mužů tak bude i v nadcházející sezóně nastupovat ve 2. lize.

Toto rozhodnutí se nerodilo lehce. Předcházela mu řada jednání jak s hráči, tak ve všech úrovních vedení našeho klubu. Jsme přesvědčeni, že setrvání ve 2. lize je pro náš klub tím správným krokem a to především s ohledem na současnou i výhledovou šíři našeho kádru a tréninkové možnosti jeho členů, které neodpovídají nárokům 1. ligy. Vedení našeho klubu navíc pracuje v současnosti s koncepcí budoucího rozvoje našeho klubu, jehož cílem je především příprava široké členské základny vlastních odchovanců pro budoucí posilování týmu mužů, kteří mohou získávat v nižší soutěži řadu nových zkušeností.

Uvědomujeme si, že pro mnohé z vás může být rozhodnutí našeho klubu zklamáním. Jsme však přesvědčeni, že v současné situaci je tím správným krokem. Věříme, že nám zachováte svou přízeň a podporu a budete se s námi těšit z dalších vítězství i v nadcházejícím soutěžním ročníku.

Výkonný výbor HK Bystřice pod Hostýnem, z.s., MUDr. Jan Vejrosta, předseda klubu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *