Přeskočit na obsah

Vítězná bystřická házená v sobotu 11. 5. 2024.

Ml. dorostenci        Sokol Klimkovice – HK Bystřice p. Host.        29 : 44      (15 : 19).

V dohrávaném utkání 16. kola předvedli dorostenci Bystřice vynikající výkon a svého soupeře s přehledem přehráli. V zápase vedli již od začátku, kdy si udělali mírný náskok, v 7. min. 1 : 4, který si udržovali prakticky až do konce poločasu (15 : 19), s jedinou vyjímkou, kdy se domácí ve 25. min. dotáhli na 15 : 15.

Ve druhé části přišel silný nástup bystřických házenkářů ve kterém si vytvořili velký náskok. V 43. min. 19 : 32, který již byl pro zápas rozhodující. Nápor Bystřice však pokračoval a hosté svůj náskok ještě zvětšili až na konečných 29 : 44.

Celý tým předváděl výbornou hru, dařilo se všem brankářům a střelbu zařizovali převážně Navrátil O., Hofman V., Murín, Adámek a Proček. Tímto vítězstvím si Bystřice polepšila své postavení v tabulce o jedno místo na celkovou osmou pozici v letošním ročníku dorostenecké soutěže.

Sestava a branky BpH: Skácel, Hofman J., Král – Hofman V. 9, Navrátil O. 9/2, Murín 7, Adámek 6/1, Proček 6, Kocfelda 4, Klesnil 3, Dytrych, Humpolíček, Matela J., Studený.

Ml. žačky       HK Bystřice p. Host. – TJ Sokol Osek n/B          21 : 16       (11 : 7).

V tomto utkání předvedla bystřická děvčata parádní výkon. Náskok si získala již na začátku zápasu, v 8. min. 5 : 2, který udržovala po celou první půli. Ve druhém poločase pokračovala domácí děvčata v započaté hře a dovedla utkání bezpečně do vítězného cíle 21 : 16. Střelecky se nejlépe vedlo Matelové a Chlápkové, ale celý tým pracoval velmi dobře, včetně brankářek a získal tak cenné dva body do tabulky.

Sestava a branky BpH: Sitárová, Kopecká – Matelová 7, Chlápková 7/3, Adamíková 4, Hurtová 2/1, Kurfurstová 1, Pecháčková, Mičková, Kuželová, Vaculíková, Pročková, Koutná.

Ml. žáci        Handball club Zlín, z.s. – HK Bystřice p. Host. smíš. družstvo       23 : 27     (11 : 17).

Výborný výkon předvedli ml. žáci Bystřice na zlínské palubovce. Začátek utkání byl vyrovnaný a až v 16. min. hosté odskočili na 9 : 13 a tento náskok do konce I. poločasu udrželi. I ve druhé části si Bystřice udržovala stále menší náskok a dovedla zápas do vítězného konce 23 : 27. Střelecky táhl mužstvo nejlepší střelec utkání Burdík, ale k němu se přidali i ostatní hráči a tak hosté získali zaslouženě další dva body do soutěže.

Sestava a branky BpH: Vystavěl, Drobík – Burdík 9, Mozola J. 5/1, Režňák 4, Šenk 4, Šebesta 2, Kroupa 2, Měsíček 1, Marconi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *