Přeskočit na obsah

Nedělní házená Bystřice p. Host. 11. 2. 2024.

Ml. dorost         SKH Polanka n.O. – HK Bystřice p. Host.     22 : 22   (12 : 12).

Z parádního dramatického utkání plného zvratů si odvezli dorostenci Bystřice zaslouženě jeden bod a napodobili tak podzimní zápas v Bystřici, který skončil též remízou 26 : 26.

Do utkání vstoupili lépe domácí, vedli v 7. min. 5 : 2, ale hosté ve 14. min. srovnali na 5 : 5. Domácí pak znovu utekli na 10 : 6, ale hosté opět srovnali na 10 : 10 a půle skončila po boji 12 : 12.

Ve druhém nervy drásajícím poločase se vítězství přelévalo z jedné strany na druhou aby se nakonec soupeři rozešli smírně 22 : 22.

V bystřickém týmu útočnou vozbu představovali hlavně Konečný, nejlepší střelec zápasu s 8-mi góly a Navrátil O. Dařilo se i hostujícím brankářům a tak vstup do jarní části soutěže se Bystřici povedl, bojovnost se vydařila.

Sestava a branky BpH:  Skácel, Hofman J., Král – Konečný 8, Navrátil O. 7, Klesnil 3, Dytrych 2, Kocfelda 1, Ondroušek 1, Proček, Matela J., Studený.