Přeskočit na obsah

Házená v Bystřici p. Host. v neděli 12. 3. 2023

Ml. žáci        HK Bystřice p. Host. B – HC Zubří B          16 : 31   (9 : 14).

Úvodní  zápas nedělního dne patřil B týmům ml. žáků Bystřice a Zubří. Favorit utkání a druhý celek soutěže předvedl své umění a bez větších potíží zvítězil. Domácí se sice snažili, ale narůstajícímu tlaku a skóre soupeře nebyli schopni odolávat.

Sestava a branky BpH: Sitárová, Kopecká – Burdík 5, Humpolíček 4, Proček 3, Chlápková 2, Režňák 1, Kocurek 1, Tomanová, Hradilíková, Doleželová, Šebesta.

Ml. žáci          HK Bystřice p. Host. A – HC Zubří C             29 : 21     (15 : 10).

V utkání dvou sousedů v tabulce byli mírnými favority domácí. Vítězství se však nerodilo lehce. Začátek zápasu patřil hostům a ti vedení drželi až do 8. min. 3 : 4. Po srovnání skóre šla Bystřice do vedení, které už do konce utkání prakticky nepustila. Hře domácích dominovali jako vždy Proček, Humpolíček. Je podporovali ještě Šenk a Burdík. Vítězství domácích bylo zasloužené, byli lepší ve všech směrech.

Sestava a branky BpH: Drobík – Proček 10, Humpolíček 7, Šenk 5/1, Burdík 4, Režňák 1, Měsíček 1, Šebesta 1, Hruška, Kocurek.

St. žáci       HK Bystřice p. Host.  –  TJ Holešov        22 : 17      (11 : 8).

Místní derby mezi domácí Bystřicí a hostujícím Holešovem bylo napínavé a bojovné. Přesto všechno si domácí udržovali mírný náskok. Výborně chytal domácí Král, který předváděl parádní zákroky a střelecky se dařilo nejlépe Valtrovi a Matelovi. Ale prosazovali se i další hráči jako Kocfelda, Dytrych nebo Studený. Ve druhé části domácí ještě přidali a bylo z toho velmi pěkné vítězství 22 : 17 a dva body.

Sestava a branky BpH: Kasala, Král – Valter 6/1, Matela J. 4/2, Kocfelda 3, Dytrych 3, Studený 3, Burdík 1, Humpolíček 1, Šenk 1, Proček, Šebesta.

St. žáci        HK Bystřice P. Host.  –  HC Zubří B         14 : 27      (11 : 15).

Utkání bylo ze začátku vyrovnané. Domácí vedli a hosté dotahovali. Ještě v 15. min. byl stav 10 : 11, ale závěr poločasu patřil Zubří 11 : 15. Od 3. min. do 9. min. druhého poločasu vsítili hosté 6 branek, získali tak rozhodující náskok a o osudu utkání bylo rozhodnuto, zvláště když někteří hráči přestali bojovat. Tak se tedy k utkání nepřistupuje a nehraje. Jediné absolutorium zaslouží Valtr, který bojoval, střílel branky, ale ke konci to bylo i pro něho fyzicky moc náročné. Po ostudném druhém poločase získali hosté velmi výrazné vítězství.

Sestava a branky BpH: Kasala, Král – Valtr 8/1, Burdík 2, Proček 1, Matela J. 1, Studený 1, Šenk 1, Kocfelda, Dytrych, Šebesta.