Přeskočit na obsah

Vydařený Handball day uzavřel letošní sezónu

PÁTEK    21. 6. 2024    –     HANDBALL  DAY    –      2. ROČNÍK

V pátek 21. 6. 2024 se uskutečnil na hříšti u Sokolovny 2. oficiální ročník házenkářského dne oddílu házené Bystřice p. Host. Byla to i oslava vítězství mužů v II. lize a zároveň i ukončení úspěšné házenkářské sezóny. Počasí se velmi vydařilo oproti prognózám meteorologů, kteří předpovídali silné bouřky, bylo celé odpoledne až do večerních hodin a konce této události nebe bez mráčků a mohli tak bez potíží proběhnout sportovní zápolení všech házenkářských týmů Bystřice p. Host.

Začátek ukázkových soubojů patřil minižákům, kteří na dvou hřištích statečně bojovali a ukazovali přítomným, jak zvládají házenkářské finesy na úplném začátku své sportovní kariéry.

Druhou část sportovního odpoledne předváděly mladší žačky, v příštím ročníku ovšem už to budou starší žačky. Jejich chuť a elán do hry byl neutuchající. Zvláště potom, co proti nim nastoupili jejich rodiče, aby jim v přímém souboji předvedly svoje umění.

Třetí část vydařeného sportovního zápolení měli na starosti mladší a starší žáci. Tady už bylo vidět jaké pokroky tyto chlapci předváděli od dob, kdy byli minižáci. O tom se na vlastní kůži mohli přesvědčit i jejich rodiče, kteří proti nim nastoupili ve druhé části tohoto vskutku vydařeného utkání.

Vyvrcholením sportovní části byl souboj mladšího dorostu s týmem mužů, který byl složen z hráčů současných i hráčů nedávné minulosti a také současným trenérem mužů. V zápase bylo vidět spoustu krásných házenkářských akcí zejména na straně dospělých hráčů, ale i v týmu dorostu jsme mohli vidět pár hezkých útočných akcí. Na konci utkání se pak ještě stříleli 7m hody, kterých se zúčastnili všichni hráči tohoto klání.

Těžce utahaní hráči a hráčky mohli doplnit síly grilovanými klobáskami a špekáčky. Žízeň se pak hasila pro dospělé pivem a pro žáky a mládežníky limonádou. Po ukončení lítých bojů se ještě všichni zúčastnění bavili u reprodukované hudby. Jak pravil na konci předseda oddílu pan Vejrosta, den se nám vydařil, vypilo a snědlo se všechno.

Toto úspěšné setkání rodičů, hráčů, dětí, funkcionářů a přátel házené se protáhlo až do večerních hodin a bylo tak doopravdy oslavou bystřické házené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *