Přeskočit na obsah

Nedělní házená 20. listopadu 2022

Ml. dorost      HK Bystřice p. Host. – T.J. Sokol Klimkovice      43 : 33    (23 : 16).

Vysokého vítězství dosáhli dorostenci Bystřice proti svému sousedovi v tabulce Klimkovicím. Hosté nepředvedli nic mimořádného a tak domácí dokráčeli k jasnému vítězství, i když i v jejich řadách bylo hodně nedostatků, zvláště pak technických chyb. Vítězství je to však zcela zasloužené a za ně a za dva body musíme celý tým pochválit.

Sestava a branky BpH: Skácel, Hofman J. – Navrátil O. 8, Hrabal 8, Murín 6, Valter 6, Pecháček 4, Hefka 4, Bell 3, Kocfelda 3, Dytrych 1, Klesnil, Hofman V., Matela J., Machala.

Muži    HK Bystřice p. Host. – TJ Náchod       28 : 26      (11 : 11).

Nečekaně neuvěřitelné drama se odehrálo při utkání I. ligy házené mezi domácí Bystřicí a hostujícím Náchodem. Vedení se sice ujali hosté, ale Bystřice srovnala a šla do vedení sama. Až do 20. min. první půle si udržovala bezpečný náskok 3 až 4 branek. Pak však měla neuvěřitelný střelecký výpadek až do 36. min., kdy byl stav 12 : 16. Napřed hosté srovnali na poločasových 11 : 11.

A ve druhé části pokračovali až do těch 12 : 16. Bystřice to však nevzdala, přidala na intenzitě, Náchod jejímu tempu přestal stačit, začal hodně faulovat, za což byl trestán dvouminutovými tresty a domácí toho využili a ve 40. min. srovnali na 16 : 16. Utkání pak bylo vyrovnané a vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. V 53. min. si domácí vypracovali 3 brankové vedení 25 : 22, které prakticky udrželo až do konce zápasu a na které hosté již nedokázali adekvátně reagovat. V 60. min. již jen kosmeticky upravili stav na 28 : 26 pro Bystřici.

I když se domácím celý zápas nedařilo, hlavně ten střelecký výpadek mezi 20. a 36. min., tak dokázala zmobilizovat své síly a vítězství si nakonec těžce vybojovala.

Sestava a branky BpH: Janků, Horák, Rybiář – Cibulec 5, Randýsek 5/5, Kyryljuk 4, Kramoliš 3, Jurajda 3, Vlk 2, Měchura 2, Salvet 2, Mozola 1, Válek 1, Juránek, Šerek, Matela V.

Ml. žáci       HK Bystřice p. Host. A ch – HC Zubří B ch          24: 29      (10: 16).

V tomto utkání měli navrch hostující hráči ze Zubří. Do vedení šli domácí, ale hosté brzy vyrovnali a až do 15. min. byl stav celkem vyrovnaný. Pak hosté odskočili ve vedení o tři góly a stále ho zvyšovali až na poločasových 10 : 16. Ve druhé části si hosté již jen hlídali své vedení, které nakonec dotáhli až do konce 24 : 29. Domácí nehráli špatně, bojovali, ale na hosty to tentokrát nestačilo.

Sestava a branky BpH: Drobík – Šenk 6/1, Humpolíček 6/1, Proček 3, Hruška 2, Režňák 2, Ondroušek 2, Burdík 2, Šebesta 1, Měsíček, Kocurek.

Ml. žáci   Handball club Zlín, z.s. A – kluci  –  HK Bystřice p. Host. B s          40 : 17    (19 : 9).

V utkání s vedoucím týmem soutěže a velkým favoritem bylo prakticky vražděním neviňátek. Některé bystřické hráčky začínající s házenou, i když byly doplněny částečně chlapci z A týmu, na vyspělý a herně výborně organizovaný celek absolutně nestačili.

Sestava a branky BpH: Kopecká – Proček 6, Burdík 4, Šebesta 3, Režňák 2, Matelová 2, Tomanová, Hradilíková, Tellingerová, Chlápková, Adamíková.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *